Plotery UV Pegasus Printers

Plotery wielkoformatowe Pegasus Printers to dzieło profesjonalnego zespołu inżynierów z najsłynniejszego miejsca technologicznego na świecie czyli doliny krzemowej. Projekt Pegasus sięga kilku lat wstecz kiedy idea ekologii starła się z drapieżnymi działaniami biznesowymi mającymi na celu wyłącznie generowanie nienaturalnie wysokich zysków, generowanych poprzez konsumpcję wywoływaną postarzaniem produktu. O postarzaniu produktów można czytać całe tomy książek, więc zostawimy to na później. Nie mniej jednak idea ekologii mająca na celu zredukowanie kosztów użytkowania plotera oraz stworzenia mechanizmu wolnego od ciągłego wymieniania części nie spodobała się ówczesnym partnerom oraz pracodawcom. Z wiadomych przyczyn nie możemy powołać się na nazwy handlowe producentów z Kaliforni, aczkolwiek  każdy potrafi się domyśleć o jakim gigancie technologicznym jest mowa. W następstwie nasz zespół wprowadził w życie projekt o nazwie Pegasus – co w kontekście miało symbolizować wolność i swobodę. W praktyce oznacza to, części i materiały eksploatacyjne do drukarek mają być zwolnione z opcji czipowania oraz kodowania.

Jakość pamięta się znacznie dłużej niż cenę.

Guccio Gucci

Kolejnym ważnym wyzwaniem zespołu twórców Pegasus to gwarancja połączenia wysokiej jakości z relatywnie dostępną ceną. Nie bez powodu zdecydowali się na współpracę z niezawodnym producentem głowic drukujących Ricoh zapewniając niniejszym jedną z najstabilniejszych technologii drukujących, jednocześnie gwarantując konkurencyjne ceny oraz dostępność do niedrogich atramentów. Kolejne wyzwanie stanowiło połączenie niezawodnych komponentów mechanicznych z elektroniką oraz ubranie ich w profesjonalnie wyglądający design. Na szczęście wieloletnie doświadczenie oraz praktyczna wiedza zaowocowała wspaniałymi rezultatami!

Jakość, niezawodność i dobra cena!

Pierwszy ploter powstał ponad 4 lata temu, w zaciszu Kalifornijskiej pracowni pracował bezustannie równo przez 3 lata. W międzyczasie poddano testom nie tylko sam ploter oraz jego podzespoły. Przez niezliczone testy przeszło ponad 30 rodzajów atramentu od 10 producentów z całego świata! Ze względu na wysoko postawioną poprzeczkę przez kreatorów ploterów Pegasus, żaden z testowanych atramentów nie zdał egzaminu. Wówczas została podjęta decyzja aby skorzystać z indywidualnych rozwiązań, i postanowiono zamówić odpowiednią formułę dostosowaną jakościowo wyłącznie pod ich potrzeby.  Udało się znaleźć szwajcarskich specjalistów z dziedziny atramentów UV i proces został uruchomiony. Ponieważ jakość i niezawodność plotera jest na takim poziomie jak najsłabsze jego ogniwo twórcy projektu nie mogli pozwolić na użycie słabego atramentu. Po wielu konsultacjach z producentem atramentu, plotery Pegasus otrzymały najlepsze zaprojektowane w Szwajcarii atramenty ze specjalnie przygotowaną i opatentowaną formułą! Nie tylko jakość, trwałość, ekologia i bezpieczeństwo ale również ochrona podzespołów plotera a zwłaszcza głowic to zaleta atramentów Pegasus.

2017-02-22T19:25:48+00:00